Serwis internetowy Pracownia Psychologiczna Ego używa plików "cookies". Więcej informacji o zastosowaniu i sposobie
działania plików "Cookies" znajduje się W naszej nocie prawnej. Dalsze korzystanie z witryny oznacza akceptację warunków. Zgadzam się
     
Trwają zapisy
Grupa rozwoju umiejętności społecznych (TUS) dla dzieci

To adresowany do dzieci w wieku 7-9 lat cykl zajęć grupowych.
Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci, które czują się niepewnie w relacjach z rówieśnikami i potrzebują wsparcia w kwestii przestrzegania norm i zasad oraz  radzenia sobie z emocjami, jak strach, smutek, złość. 

Warsztaty dla nieco zmęczonych rodziców

Warsztaty tworzy cykl pięciu 2,5-godzinnych spotkań. Ich celem jest wzmacnianie kompetencji rodzicielskich i lepsze poznanie dziecka; jego sposobu widzenia świata, możliwości, umiejętności i emocji. A wszystko po to, by sprzyjać rozwojowi dziecka, lepiej radząc sobie w codziennych, także trudnych sytuacjach.

Termin: 26.02.2017
Grupa rozwoju umiejętności społecznych dla młodzieży

Cykl dwunastu zajęć warsztatowych adresowany do młodzieży w wieku 13-16 lat. Do udziału w zajęciach zapraszamy nastolatków, którzy chcą lepiej poczuć się wśród rówieśników,

Rozwijanki - zajęcia dla dzieci w wieku 1-3

Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci w wieku 1-3 wraz z rodzicem lub opiekunem.

Radosne spotkania maluchów i dorosłych to okazja do stymulujących harmonijny rozwój zabaw plastycznych, muzycznych i ruchowych  z elementami ćwiczeń Weroniki Sherborne. Zabawy sprzyjają nabywaniu nowych umiejętności i wzmacniają porozumienie w parze dziecko - dorosły.

Rodzeństwo. Wychowanie bez rywalizacji

Oczekiwanie na narodziny kolejnego dziecka to czas, w którym rodzicom towarzyszy wiele emocji. Jest wśród nich i radość, i poczucie szczęścia, duma, ale i niepokój o to jak rodzice poradzą sobie w większej rodzinie, a przede wszystkim, jak na pojawienie się rodzeństwa zareaguje starszy brat czy siostra.