Serwis internetowy Pracownia Psychologiczna Ego używa plików "cookies". Więcej informacji o zastosowaniu i sposobie
działania plików "Cookies" znajduje się W naszej nocie prawnej. Dalsze korzystanie z witryny oznacza akceptację warunków. Zgadzam się
     
Trwają zapisy
Dni Otwartych Drzwi przez cały tydzień

W dniach 15-21 lutego 2020 roku zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszymi psychologami:

- osoby dorosłe,
- pary,
- rodziców.

 

Trwają zapisy
Grupa rozwoju umiejętności społecznych (TUS) dla dzieci

To adresowane do dzieci w wieku 7-9 i 10-12 lat lat dwa cykle zajęć grupowych.
Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci, które czują się niepewnie w relacjach z rówieśnikami i potrzebują wsparcia w kwestii przestrzegania norm i zasad oraz  radzenia sobie z emocjami, jak strach, smutek, złość. 

Warsztaty dla strudzonych rodziców

Warsztaty kierujemy do rodziców maluchów, przedszkolaków i dzieci w młodszym wieku szkolnym. Tworzy je cykl pięciu dwugodzinnych spotkań, które będą odbywały się w kolejne środy  w godz. 18.30-20.30. Na pierwsze warsztatowe spotkanie zapraszamy już 30 października. Miło nam będzie spotkać się zarówno z pojedynczymi rodzicami, jak i parami rodziców. 

 

Termin: 26.02.2017
Grupa rozwoju umiejętności społecznych dla młodzieży

Cykl dwunastu zajęć warsztatowych adresowany do młodzieży w wieku 13-16 lat. Do udziału w zajęciach zapraszamy nastolatków, którzy chcą lepiej poczuć się wśród rówieśników,

Rozwijanki - zajęcia dla dzieci w wieku 1-3

Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci w wieku 1-3 wraz z rodzicem lub opiekunem.

Radosne spotkania maluchów i dorosłych to okazja do stymulujących harmonijny rozwój zabaw plastycznych, muzycznych i ruchowych  z elementami ćwiczeń Weroniki Sherborne. Zabawy sprzyjają nabywaniu nowych umiejętności i wzmacniają porozumienie w parze dziecko - dorosły.