Serwis internetowy Pracownia Psychologiczna Ego używa plików "cookies". Więcej informacji o zastosowaniu i sposobie
działania plików "Cookies" znajduje się W naszej nocie prawnej. Dalsze korzystanie z witryny oznacza akceptację warunków. Zgadzam się
     
Trwają zapisy
Grupa rozwoju umiejętności społecznych dla dzieci w wieku 5-7 lat

To adresowany do dzieci przygotowujących się oraz właśnie rozpoczynających naukę w szkole, cykl cotygodniowych zajęć grupowych. Do udziału w nich zapraszamy dzieci, które mają trudności w nawiązywaniu i podtrzymywaniu dobrych relacji z rówieśnikami i dorosłymi.

Trwają zapisy
Termin: 26.02.2017
Grupa rozwoju umiejętności społecznych dla dzieci w wieku 7-9 lat

Czteromiesięczny cykl zajęć adresowany do uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. Zajęcia ukierunkowane są na rozwijanie umiejętności funkcjonowania w grupie, w relacjach z rówieśnikami i dorosłymi - nauczycielami i wychowawcami, rozumienia i przestrzegania zasad i norm grupowych, radzenia sobie z wymaganiami, także tymi
związanymi z edukacją szkolną.

Trwają zapisy
Termin: 26.02.2017
Grupa rozwoju umiejętności społecznych dla dzieci w wieku 10-12 lat

Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci, które mają trudności w budowaniu satysfakcjonujących kontaktów z rówieśnikami, zbyt często wchodzą w konflikty lub unikają kontaktów z dziećmi, czując się gorsze i mniej wartościowe.

 

Warsztaty umiejętności szkolnych dla dzieci w wieku 7-9 lat

Celem zajęć warsztatowych adresowanych do dzieci - uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej jest wspieranie dzieci w rozwijaniu ich samodzielności, zaradności, umiejętności organizowania czasu i aktywności związanych z uczeniem się, zabawą, rozwijaniem zainteresowań.

Gimnazjum - gotowi - start. Warsztaty umiejętności szkolnych

Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży - uczniów ostatniej klasy szkoły podstawowej oraz dwóch pierwszych klas gimnazjalnych. Spotkania warsztatowe mają na celu ułatwienie uczestnikom zmiany środowiska szkolnego i dopasowanie się do nowych szkolnych realiów. Do udziału w warsztatach zapraszamy młode osoby, które zmagają się ze stresem lub obawiają się zmiany.