Serwis internetowy Pracownia Psychologiczna Ego używa plików "cookies". Więcej informacji o zastosowaniu i sposobie
działania plików "Cookies" znajduje się W naszej nocie prawnej. Dalsze korzystanie z witryny oznacza akceptację warunków. Zgadzam się
     
Akademia Rozwoju Osobistego dla Nauczycieli

Akademia Rozwoju Osobistego dla Nauczycieli to cykl dziesięciu czterogodzinnych szkoleń adresowanych do nauczycieli przedszkoli i szkół, których celem jest rozwijanie umiejętności miękkich pomagających w pracy z dziećmi i relacjach z ludźmi.

Przyjazna dyscyplina

Warsztaty Przyjazna Dyscyplina dotyczą ważnych kwestii związanych z pracą z grupą, takich jak m. in. motywowanie i zachęcanie dzieci do pracy, wysiłku, pokonywania trudności, określanie reguł i granic w grupie i zachęcanie do ich respektowania, konsekwencje różnych metod wychowawczych dla funkcjonowania grupy, pojedynczych dzieci i ich dalszego rozwoju.

Termin: 26.06.2013
Dziecięce emocje

Warsztaty stanowią okazję do tego, by rozwijać wiedzę i wrażliwość na świat emocjonalnych przeżyć dziecka. Wiemy jak często nauczyciele i wychowawcy stają przed koniecznością poradzenia sobie z dziecięcą złością, agresją, smutkiem, zniechęceniem czy niepewnością.

Rozwój psychoseksualny dziecka. Od normy do niepokojących sygnałów

Szkolenie ma charakter seminarium z elementami warsztatu. Ponieważ dotyczy dzieci do 7-go roku życia, adresowane jest do nauczycieli przedszkoli i nauczania początkowego.

Zrozumieć rodzinę. Jak budować dobre kontakty z rodzicami

Wielu nauczycieli twierdzi, że wyzwaniem większym niż praca z dzieckiem są dla nich kontakty i współpraca z rodzicami.