Serwis internetowy Pracownia Psychologiczna Ego używa plików "cookies". Więcej informacji o zastosowaniu i sposobie
działania plików "Cookies" znajduje się W naszej nocie prawnej. Dalsze korzystanie z witryny oznacza akceptację warunków. Zgadzam się
     

Pracownia Ego - blisko Ciebie

Siedziba Pracowni znajduje się na styku dwóch warszawskich dzielnic: Pragi Południe i Wawra, w sąsiedztwie Ronda Ignacego Mościckiego - wielkiego węzła komunikacyjnego stanowiącego skrzyżowanie ulic Ostrobramskiej, Grochowskiej, Płowieckiej, Marsa i Trasy Siekierkowskiej.

 

Mieszkańcy prawobrzeżnej Warszawy doceniają to, że mają nas w swoim sąsiedztwie. Tych, którzy przyjeżdżają do Pracowni z Ursynowa, Wilanowa, Żoliborza czy Woli zaskakuje bliskość tego miejsca i klimat spokojnego przedmieścia w środku wielkiego miasta.

Tuż obok, w warszawskim Wilanowie działa należacy do Pracowni Gabinet Terapii Integracji Sensorycznej.

 

 

Pracownia Ego - blisko z Tobą

Warszawa jest miastem nowoczesnym, rozpędzonym, dającym niewiele czasu na wytchnienie i refleksję.

 

Rozumiemy problemy naszych pacjentów. Psychoterapia w Pracowni Psychologicznej Ego, to profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów przeszkadzających w codziennym życiu.

 

Rozumiemy jednak, że nie każdy poszukujący pomocy dla siebie wybierze rozwiązanie, jakim jest psychoterapia. Psycholog z Pracowni Ego, do którego się zwrócisz, stara się dostosować proponowane formy pomocy do Twoich potrzeb, możliwości, oczekiwań. Obok psychoterapii proponujemy także udział w treningach, warsztatach, grupach wsparcia, zajęciach jogi, warsztatach arteterapii.

 

Specjalne miejsce w warszawskiej Pracowni Ego poświęcamy dzieciom i rodzicom. Orientując się w problemach młodszych pacjentów, proponujemy różne formy terapii, jak ruch, arteterapia, terapia integracji sensorycznej, play therapy. Od lat organizujemy kolonie dla dzieci. Z naszej pomocy korzystają również rodzice.